شاخه آمریکا عربستان حملات تروریستی اخبار بین الملل

شاخه: آمریکا عربستان حملات تروریستی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی انسداد پنج بزرگراه ، چالوس یک طرفه می‌شود

وزارت راه و شهرسازی شرح محدودیت‌های ترافیکی چهارشنبه ۲۷ تیر تا شنبه ۳۰ تیر را اعلام کرد.

انسداد پنج بزرگراه ، چالوس یک طرفه می‌شود

چالوس یک طرفه می شود/ انسداد پنج جاده

عبارات مهم : ایران

وزارت راه و شهرسازی شرح محدودیت های ترافیکی چهارشنبه ۲۷ تیر تا شنبه ۳۰ تیر را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، بر این اساس تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه تا ۶ صبح روز شنبه در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران- سمنان- مشهد ممنوع خواهد بود.

همچنین در محور کندوان (چالوس) از ساعت ۱۴ روز جمعه تا یک بامداد روز شنبه حرکت از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ جمعه تا یک بامداد شنبه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

انسداد پنج بزرگراه ، چالوس یک طرفه می‌شود

خودروهای سنگین نیز به استثنای حاملان مواد سوختی یا فاسد شدنی در محور کندوان اجازه تردد ندارند و در محور هراز نیز جز ممنوعیت حرکت تریلرها کامیون ها نیز از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین ۸ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه اجازه تردد نخواهند داشت.

در آخر هفته پیش رو پنج محور رامیان به شاهرود، شمشک به دیزین، عجب شیر به آذرشهر، گیوی به خلخال و ایلام به اسلام آباد غرب به علت مداخلات هوا هیچ ترددی نخواهند داشت.

وزارت راه و شهرسازی شرح محدودیت‌های ترافیکی چهارشنبه ۲۷ تیر تا شنبه ۳۰ تیر را اعلام کرد.

در ۲۴ ساعت گذشته میانگین تردد خودروها در بزرگراه های کشور عزیزمان ایران ۱.۴ درصد زیاد کردن یافته ودر این بین آزادراه کرج به پایتخت کشور عزیزمان ایران با ثبت بیش از ۱۴۲ هزار تردد پرترافیک ترین بزرگراه بوده و بعد از آن آزادراه های پایتخت کشور عزیزمان ایران و کرج، کرج به قزوین، قزوین به کرج و محور پایتخت کشور عزیزمان ایران به شهریار قرار داشته است.

واژه های کلیدی: ایران | ممنوع | ممنوعیت | بزرگراه | روز چهارشنبه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs